Білик І.І.

БДМУ об’єднав психотерапевтів України та зарубіжжя

Субота, 30 червня 2018 09:29
БДМУ об’єднав психотерапевтів України та зарубіжжя

Впродовж 29 червня-1 липня у Буковинському державному медичному університеті» триває XXIV науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання психотерапії та психології» Української спілки психотерапевтів.

Упродовж трьох днів конференції буде заслухано низку доповідей, під час яких обговорюватимуться актуальні питання сучасної психотерапії. Своїми поглядами поділяться колеги з Психосоматичного інституту Польщі Богдан Васілевський та з Польського товариства психоаналітичної психотерапії Беата Мацєєвська-Собчак. Така міжнародна співпраця є важливою та цікавою, оскільки дозволяє розширити власний науковий світогляд та надихає на нові напрямки досліджень.

Не менш цікавою є онлайн-доповідь колеги Герхарда Даммана з психіатричної клініки м. Мюнстерлінген Швейцарської конфедерації, з якою БДМУ активно співпрацює. Дана доповідь дозволить дізнатися більше про актуальні напрями психотерапії в Європі, що стане в нагоді для подальшого розвитку Української спілки психотерапевтів.

Окрім пленарних доповідей буде проведено низку майстер-класів і воркшопів вітчизняними та закордонними психотерапевтами і психологами.

Колега з Австрії, Томас Вебер, директор Інституту нейропсихотерапії, представлятиме власний метод травма фокусу, що дозволяє опрацювати травму, не задіюючи свідомі спогади.

Дана конференція збагачує досвід наших та іноземних колег, розширює науковий світогляд, додає нових професійних знайомств та створює простір для співпраці.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 393 разів Останнє редагування Субота, 30 червня 2018 09:30