12 вересня

Заморський І.І.

Співробітники БДМУ взяли участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора

Четвер, 23 серпня 2018 12:23

Сьогодні в Чернівцях відзначали День державного прапора. З цієї нагоди на Соборній площі вперше відбулося підняття Державного прапора України та червоно-чорного прапора визвольних змагань за участю волонтерів, учасників АТО, добровольців, представників громадських організацій.

Після цього відбулася хода учасників з розгорнутими 25-ти метровими полотнищами синьо-жовтого та червоно-чорного прапорів до Центральної площі, де відбулася урочиста церемонія підняття великого Державного Прапора України.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в урочистях взяли представники ректорату, представники кафедр, головні куратори, навчального закладу.

Також куратори та представники Студентської ради БДМУ поклали лампадки та квіти до могил Героїв Небесної Сотні та загиблих в АТО Центральному кладовищі. З особливою шаною викладачі та студенти-медики поклали квіти до могили лікаря-хірурга, випускника університету – Владислава Трепка, який загинув, рятуючи життя інших. До слова, нещодавно Владислав удостоєний (посмертно) Ордена Святого Пантелеймона у номінації «Взірець служіння суспільству».

О 14 годині у Літньому театрі Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка відбудеться на урочисте зібрання та святковий концерт.