12 вересня

БДМУ об’єднав понад 350 учасників під час пробігу за здоровий спосіб життя

Субота, 15 вересня 2018 17:05
БДМУ об’єднав понад 350 учасників під час пробігу за здоровий спосіб життя

Вже стало доброю традицією для студентів Буковинського державного медичного університету починати спортивний рік Пробігом «За здоровий спосіб життя проти гіпертензії». Цей захід в університеті проводиться вп’яте, і щороку кількість учасників зростає.

У суботу 15 вересня від стадіону Буковина стартували понад 350 учасників, які успішно подолали дистанцію 2,2 км та фінішували на площі Філармонії. Цього року до акції студентів-медиків долучилися студенти Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Чернівецького медичного коледжу БДМУ, Чернівецького політехнічного коледжу та інших навчальних закладів міста.

На площі учасників пробігу привітали начальник Чернівецького обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Жукотинський Корнелій Костянтинович і помічник ректора БДМУ з іміджевої політики професор Борисюк Алла Степанівна.

На завершення заходу всі бажаючі могли взяти участь в Олімпійській вікторині, яку проводив керівник фізичного виховання коледжу БДМУ, майстер спорту України з легкої атлетики, член національної олімпійської збірної Ібрагімов Еміль Юсирович. Переможці вікторини отримали призи від Національного Олімпійського Комітету України.

«Пробіг за здоровий спосіб життя проти гіпертензії» розпочав в університеті цілу низку заходів, які відбудуться з нагоди Олімпійського тижня в Україні та Дня студентського спорту.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 198 разів Останнє редагування Неділя, 16 вересня 2018 22:35