На кафедрі суспільних наук вшанували пам’ять Василя Сухомлинського
На кафедрі суспільних наук вшанували пам'ять Василя Сухомлинського

На кафедрі суспільних наук вшанували пам’ять Василя Сухомлинського

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці.

Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. 22 роки він був директором Павлиської школи, до його думок прислухалися любили його. Він не лише наш сучасник. Він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві, тому, очевидно, так щедро в його творах представлене емоційне, естетичне виховання.

Великий працелюб І Бог дитини

Безсмертна Совість, Людяність ясна…

Він Прометей своєї України,

І в педагогіці – Пролог! Весна!

Василь Олександрович, як ніхто інший у вітчизняній педагогіці, мужньо ставив і розв’язував проблему формування в молоді національного і естетичного світобачення.

«Людина, – народжується на світ не для того, щоб зникнути безслідною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний”, -так  наголошував                        В. Сухомлинський.

З метою вшанування пам’яті Василя Сухомлинського завідувачем кафедри суспільних наук та українознавства професором А. А. Мойсеєм, старшим викладачем Л. Б. Потаповою та викладачем В. І. Андрієць разом зі студентами коледжу БДМУ І–ІІ курсу спеціальності «Медсестринство» та ІІ курсу спеціальності «Фармація» 28 вересня було проведено круглий стіл на тему «Серце віддане дітям». Змістовні доповіді підготували студенти: Орлецька Владислава, Іванцин Юліана, Сторощук Валерій. Також студенти мали змогу переглянути документальний фільм «Василь Сухомлинський- видатний педагог-гуманіст».