22 жовтня

Томка І.Є.

Студенти БДМУ провели благодійну акцію в Банченах

Вівторок, 02 жовтня 2018 21:18

29 вересня викладачі кафедр медичної біології та генетики доцент кафедри Кривчанська М.І., асистент кафедри Тимчук К.Ю. та асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Костишин Л.В., разом зі студентами І курсу медичного факультету №1 (3 група і 8 група) і фармацевтичного факультету (5 група) з благодійною акцією відвідали Свято-Вознесенський чоловічий монастир у с. Банчени.

Даний монастир є одним з найбільших християнських паломницьких центрів Буковини та відомий не тільки як центр духовності, але і тим, що при ньому знайшли свій дім, діти з особливими потребами, від яких відмовилися батьки.

Викладачі кафедри та студенти організували для дітей солодкий стіл. Дітям були подаровані подарунки: книги, іграшки, розвиваючі ігри, ігрові пазли, конструктори тощо. Студенти дуже швидко знайшли спільну мову з дітьми, які охоче демонстрували свої таланти (гарно співали, малювали, грали на музичних інструментах тощо). Акція мала не тільки благодійний, але й виховний характер, оскільки формує у майбутніх медиків, фармацевтів такі риси як доброта, милосердя, співчуття до ближнього, що дуже важливо в майбутній професії.