День працівників освіти відзначили в БДМУ

4 жовтня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

З привітанням до гостей, викладачів та студентів звернувся професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ, який щиросердно подякував викладачам університету за щоденну кропітку працю, побажав нових досягнень, шани й поваги від студентів.

На початку присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання героїв, які віддали своє життя за мирне життя в Україні.

До слів вітання долучилися гості – представники обласної влади: Мирослав Заячук, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації; Інга Маковецька, заступник голови Чернівецької обласної ради; Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Під час урочистостей працівників ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» було нагороджено почесними відзнаками.

Почесною грамотою Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

Синиця Валентина Григорівна – доцент кафедри іноземних мов

Батіг Віктор Маркіянович – завідувач кафедри терапевтичної стоматології.

Почесною грамотою Чернівецької обласної ради нагороджені:

Білецький Семен Віссаріонович – професор кафедри сімейної медицини;

Савка Іван Григорович – декан медичного факультету № 3.

Почесною грамотою Чернівецького міської ради нагороджені:

Кушнір Оксана Василівна – старший викладач кафедри гігієни та екології

Ткачук Михайло Михайлович – асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії

Ясінська Олена Вікторівна – доцент кафедри фізіології ім.Я.Д.Кіршенблата.

Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації нагороджені:

Бодяка Володимир Юрійович – завідувач кафедри онкології та радіології

Ткачук Світлана Сергіївна – завідувач кафедри фізіології;

Кашперук-Карп’юк Інна Сергіївна – доцент кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії.

Грамотою та Подякою Буковинського державного медичного університету нагороджені наступні співробітники:

Загарюк Наталія Антон-Михайлівна, провідний фахівець навчального відділу.

Гродецький Валентин Корнелійович, заступник директора з навчальної роботи коледжу БДМУ, доцент кафедри хірургії №2.

Марусик Уляна Іванівна, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб.

Смандич Віталій Степанович, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

Сажин Сергій Іполітович, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб.

Бербець Андрій Миколайович, доцент кафедри акушерства і гінекології.

Ватаманюк Наталія Вікторівна, асистент кафедри терапевтичної стоматології.

Грозав Аліна Миколаївна, доцент кафедри медичної та фармацевтичної хімії.

Каратєєва Світлана Юріївна, доцент кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти.

Качан Богдана Михайлівна, викладач кафедри іноземних мов.

Мікулець Людмила Вікторівна, асистент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб.

Оліник Оксана Юріївна, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб.

Слубська Анна Ярославівна, викладач коледжу БДМУ.

Тимчук Катерина Юріївна, асистент кафедри медичної біології та генетики.

Ткач Алла Василівна, доцент кафедри суспільних наук та українознавства.

Вчитель року -2018

Також під час свята відбулося уже традиційне вручення студентської нагороди «Викладач року – 2018». Голосування відбувалося пофакультетно, звання переможцям вручили Голова студентської ради Паранюк Юлія та студентські декани факультетів.

Переможцями цьогоріч стали:

Медичний факультет № 1 – Захарчук Олександр Іванович, професор,завідувач кафедри медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки.

Медичний факультет № 2 – Бірюк Ігор Григорович, доцент, завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини.

Медичний факультет № 3 – Ротар Діана Вікторівна, доцент кафедри мікробіології та вірусології та Пенішкевич Ярослав Іванович, професор, завідувач кафедри офтальмології імені Б.Л. Радзіховського.

Медичний факультет № 4 – Кметь Ольга Гнатівна, доцент кафедри фармакології.

Стоматологічний факультет – Кузняк Наталія Богданівна, професор, завідувач кафедри хірургічної стоматології.

Фармацевтичний факультет – Панасенко Надія Віссаріонівна, асистент кафедри медичної та фармацевтичної хімії.

Коледж БДМУ – Андрієць Валерія Іванівна, викладач кафедри суспільних наук та українознавства.

Мистецькі вітання своїм наставникам та гостям свята презентували студенти, учасники студій палацу «Академічний».

Принагідно, від імені ректорату щиро вітаємо всіх освітян зі святом, зичимо миру, добра, благополуччя та нових професійних звершень.