Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

22 жовтня
Камінський М.К.
Кшановська Г.І.
Окіпняк І.В.

23 жовтня

Меренюк Н.І.
Польовий В.П.

24 жовтня

Аніпко Ю.Ю.
Білоус І.І.
Міщенчук В.В.

25 жовтня
Борейко Л.Д.
Гараніна Т.С.
Дмитренко Р.Р.
Любіна Л.А.

26 жовтня
Андрусяк О.І.
Сліжук Ю.В.
Угренюк Л.В.
Яремчук О.Б.

27 жовтня
Ілащук Т.О.

28 жовтня
Недокіс Т.І.

29 жовтня
Апетроає П.Г.
Верега О.Г.
Назимок Є.В.
Печеряга С.В.
Руснак-Каушанська О.В.
Цеона А.І.

30 жовтня
Лобач Г.Д.
Сокольник С.В.

31 жовтня
Асташин С.Б.
Каліновська І.В.
Шутак Л.Б.

1 листопада
Адажій А.А.
Гідор В.Д.
Макар Б.Г.
Мороз А.В.

2 листопада
Петринич В.В.
Ротар В.І.

3 листопада
Березовський А.В.
Гвоздецька-Полянська С.І.
Медуха Н.В.
Товкач Ю.В.

4 листопада
Ільчишин Т.І.
Гординська Р.П.
Гресько М.Д.

5 листопада
Лупашку Н.В.
Опалка М.В.
Орновицький Д.І.
Рогач Т.І.

6 листопада
Василик М.Г.

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

Сучасні діагностичні, лікувальні і профілактичні технології у практиці інфекціоніста

Понеділок, 08 жовтня 2018 16:33

4-5 жовтня відбулася конференція Всеукраїнської асоціації інфекціоністів «Сучасні діагностичні, лікувальні і профілактичні технології у практиці інфекціоніста», яка зібрала провідних фахівців галузі.

 

В урочистому відкритті конференції взяли участь президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України, професор М.А. Андрейчин, ректор ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», заслужений діяч науки і техніки України, професор Т.М. Бойчук та директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, професор О.А. Андрієць.

Робота наукової конференції проходила у форматі пленарних засідань, наукових дискусій та стендових доповідей. У конференції взяли участь 150 учасників з 20 областей України, з них 1 академік НАМН України, 1 член-кореспондент АМН України, 15 професорів, докторів медичних наук, 45 доцентів, кандидатів медичних наук, 3 заслужених лікарів України, 3 заслужених діячів науки і техніки України та 52 лікарів вищої категорії.

У рамках конференції було заслухано виступи провідних вітчизняних спеціалістів з актуальних питань діагностики, лікування та профілактики інфекційних захворювань.

Відбувся також пленум Громадської організації «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів», де свою доповідь «Надання допомоги інфекційним хворим в умовах реформи медичної галузі» представив президент Всеукраїнської асоціації інфекціоністів, академік НАМН України, професор М.А. Андрейчин.

За результатами конференції було прийнято рішення-рекомендації щодо підвищення рівня надання допомоги інфекційним хворим у лікувально-профілактичних закладах охорони здоров’я та впровадження в практику вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації України.

У межах форуму працювала виставка лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Програма конференції була з успіхом виконана у повному обсязі.

В умовах сучасного реформування системи охорони здоров’я, конференція, перш за все, стала дієвим професійним майданчиком для обміну досвідом, обговорення найгостріших питань світової та української інфектології.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/6982-suchasni-diagnostichni-likuvalni-i-profilaktichni-tehnologii-u-praktitsi-infektsionista#sigProGalleria868b1c5e2e
Прочитано 171 разів