22 лютого

9 березня

Маковей Д.І.
Остафійчук В.В.

Студенти БДМУ разом зі школярами проводили прийом в «Teddy bear hospital»

Вівторок, 06 листопада 2018 12:37

Вдруге студенти Буковинського державного медичного університету з головним куратором медичного факультету №1 Оксаною Оліник проводять прийом у «Teddy bear hospital». Це проект, який покликаний побороти страх діток перед лікарями та показати як насправді працює лікар, які й для чого проводить різноманітні маніпуляції.

На приймальному відділенні кожен пацієнт отримав медичну карту із переліком спеціалістів, у яких потрібно було пройти огляд. Якщо консультація пройшла успішно, а «пацієнт» засвоїв навичку, то він отримував підпис та печатку лікаря. Із заповненими медичними картками у аптеці на малюків уже чекали провізори із сертифікатами та смачними подарунками. Позитивні емоції отримали і лікар, і юні пацієнти.

Після проведеного заходу учні 1-Б класу Чернівецької спеціалізованої школи №9 з впевненістю можуть сказати, що вони вже не бояться лікарів та навіть при потребі зможуть допомогти, адже мають «Сертифікат лікаря»

Цього разу з першокласниками працювали такі спеціалісти: приймальне відділення - Михалевська Наталія 15 група 5 курс; терапевт – Ганчук Ірина, 8 група 5 курс; офтальмолог – Гошій Вадим, 9 група 5 курс; отоларинголог – Гончар Роман, 10 група 5 курс; хірургічне відділення – Цуркан Іван, 3 група 2 курс; рентгенологи - Матвійчук Світлана, Вересоцька Мар’яна, 6 група 3 курс; завідувач аптеки – Мороз Юлія, 2 група 3 курс; фотозвіт – Костів Юлія – 7 група 2 курс.

Також адміністрація «Teddy bear hospital» висловлює подяку класному керівнику Наталії Калиненко за допомогу в організації та асистенту кафедри топографічної анатомії та оперативної хірургії Олександрі Гузік за наданий інструментарій для хірургічного відділення нашої лікарні.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: