Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

6 листопада
Василик М.Г.

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада

Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада

Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада

Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада

Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада

Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада

Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада

Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада

Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада

Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада

Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада

Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада

Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Студенти БДМУ на Чемпіонаті України з ендуро

Понеділок, 22 жовтня 2018 13:21

Впродовж 19-21 жовтня на Буковині (с. Виженка Вижницького району Чернівецької області) відбувся ІІ етап Чемпіонату України з ендуро під назвою «Німчич 2018».

 

Випробувати свою вдачу, відчути солодкий присмак перемоги, перевірити на міцність свої залізні нерви та мотоцикли приїхали учасники з різних куточків України, адже ендуро – це змагання на мотоциклах на витривалість, спортсмени долають 300 км за 2 дні та їдуть гірськими перешкодами в загальному 7 годин.

Одна з організаторів змагань, суддя міжнародної категорії з мотоспорту – викладач кафедри біологічної фізики та медичної інформатики БДМУ Махрова Євгенія Григорівна запропонувала студентам БДМУ спробувати себе в ролі суддів. Кому як не медикам можна довірити таку відповідальну справу і бути впевненим в її виконанні на всі 100%.

Бути суддею на таких змаганнях не так вже й просто, як може здатись на перший погляд. Насамперед, це неабияка відповідальність, це потребує уважності та цілеспрямованості, загартовує характер. Студентам випала нагода перевірити себе на витривалість, адже на перешкоді стали складні погодні умови. В заході взяли участь:

  • Прокопишин Іван (3 курс, 33 група)
  • Стефанко Станіслав (3 курс, 32 група)
  • Ватрич Ірина (3 курс, 32 група)
  • Козар Ігор (3 курс, 32 група)
  • Пашко Яна (6 група, стомат. факультет)
  • Жабко Каріна (6 група, стомат. факультет)
  • Циганчук Ксенія (6 група, стомат. факультет)
  • Садикова Корнелія ( 33 група, 3 курс)
  • Цибуляк Марина (33 група, 3 курс)

Студенти були у захваті: «Ми отримали масу яскравих вражень від змагань, зрозуміли наскільки це складно та відповідально. Але, окрім того, нам випала нагода провести вихідні в горах, на свіжому і чистому повітрі, помилуватись неповторними карпатськими краєвидами та просто весело провести час в компанії чудових людей і справжніх професіоналів своєї справи!

Ми надзвичайно вдячні Євгенії Григорівні за те, що вона повірила в нас, та довірила нам таку важливу та відповідальну справу. Вона була для нас справжнім наставником та тренером, не дала нам здатись, коли, здавалось, що сил вже зовсім немає, навчила нас бути командою, та працювати як один злагоджений механізм.

До того ж, ми стали «телевізійними зірками» – нас показали в новинах на телебаченні, що було дуже приємно нашим батькам та родичам

Залучення студентів до таких суспільних справ є дуже потрібною справою, адже це спорт, свіже повітря, точність та виваженість дій, постійна готовність надати першу медичну допомогу, командна робота та високе звання судді, який не має права на помилку. Все це сприяє розвитку загальних якостей людини, а особливо медика, який в подальшому буде нести відповідальність за життя людей.

Прочитано 20 разів