Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

6 листопада
Василик М.Г.

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада

Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада

Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада

Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада

Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада

Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада

Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада

Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада

Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада

Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада

Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада

Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада

Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Студенти-іноземні громадяни БДМУ зробили батькам віртуальну екскурсію Чернівцями

Субота, 20 жовтня 2018 13:43

Погодні умови насправді відіграють значну роль у житті кожної людини на нашій планеті. Якщо у деяких через певні погодні чи температурні умови змінюється настрій, то для інших погода є важливою, оскільки вона впливає на їх самопочуття, активність та працездатність.

 

Таким чином, у відповідності до погоди змінюється наш життєвий цикл, тому передбачення погодних та температурних умов насправді вважається складною та надзвичайно важливою справою. Фахівці з прогнозом погоди вже не перший рік наголошують - в наших регіонах простежується стійка тенденція до потепління, причому потепління найбільш помітно якраз в холодні сезони року.

Довготривале «бабине літо» цього року надзвичайно сприятливе для пікніків, поїздок за місто, прогулянок на свіжому повітрі, активному відпочинку та, звичайно, кращої адаптації студентів-першокурсників, які приїхали на навчання до Чернівців. Але прогулянки по місту можна провести і з користю для себе: оглянути історичні та видатні місця, помилуватися чудовою архітектурою, краще ознайомитись з містом, в якому студентам прийдеться вчитись 6 років.

Саме тому студенти 41 та 47 груп першого курсу разом зі своїм викладачем та куратором Ніною Войткевич одного теплого осіннього дня вирішили піти до Чернівецького національного університету – перлини Буковинського краю.

Студенти ознайомились з історією відкриття університету у Чернівцях в далекому 1875 році, його творцем – чеським архітектором Джозефом Главкою, заринулись в атмосферу неперевершеної величі справжнього храму науки. Завдяки сучасним гаджетам студенти вели пряму трансляцію для своїх родичів та друзів на далекій батьківщині прямо з місця екскурсії, із захватом розповідаючи їм про унікальну споруду – спадщину ЮНЕСКО. Прогулянка університетським парком, який є зразком садово-паркової архітектури, стала прекрасним завершенням екскурсії до колишньої Резиденції Буковинських митрополитів.

Прочитано 18 разів