Василик М.Г.

Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

В БДМУ пройшов лінгвістичний вернісаж «Нас єднає мова»

П'ятниця, 09 листопада 2018 16:20

9 листопада на кафедрі суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету організовано лінгвістичний вернісаж «Нас єднає мова».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся професор Антоній Мойсей, завідувач кафедри, який наголосив на визначальній ролі мови у медичній професії. Для студентів І курсу фармацевтичного факультету (3 група) та студентів І курсу медичного факультету №4 (64 та 72 групи – доцент Антоніна Аністратенко) було прочитано міні-лекцію на тему: «Мова – ознака національної самобутності» (лектор – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Алла Ткач).

Вітчизняні студенти підготували інформаційні розвідки «Українська мова серед інших мов світу», «З історії становлення й розвитку української літературної мови», «Цілюща сила слова». Історичні довідки супроводжувалися поезією про самобутність і красу української мови.

Не менш цікавим і захоплюючим видався лінгвістичний турнір «Мова – не суржик». Студенти-іноземні громадяни також відповідали на запитання колег, дискутували, брали участь у редагуванні словосполучень і речень тощо.

Наприкінці виховного заходу студенти поклали квіти до пам’ятної стели «Літописцям Русі-України – подвижникам українського письменства» (на розі вулиць І. Котляревського та Лесі Українки).

Любімо, поважаймо й удосконалюймо нашу мову, адже мова, як і Україна, – починається з кожного з нас!

Прочитано 131 разів Останнє редагування П'ятниця, 09 листопада 2018 16:28