Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

6 листопада
Василик М.Г.

7 листопада
Білоус В.І.
Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

8 листопада
Єрмійчук Л.П.
Більцан О.В.
Мочернюк М.І.

9 листопада

Пасько Т.В.

10 листопада

Білецький С.В.
Рабська Т.М.

11 листопада

Козик О.В.
Одоржоховська О.І.

12 листопада

Лехкун Г.В.
Телеки М.М.

13 листопада

Григор'єва Н.П.
Косуба Р.Б.

14 листопада

Беженар М.М.
Гнатюк М.Г.
Гринько Н.В.
Леонтій Т.О.
Павлуник І.І.
Ференчук Є.О.

15 листопада

Гаєвська М.Ю.
Демкович В.В.
Маринчина І.М.
Шаповалов В.П.

16 листопада

Антофійчук М.П.
Хухліна О.С.
Чапара М.І.

17 листопада

Лаврова О.М.
Сидорчук Р.І.

18 листопада

Васюк В.Л.
Жуковська А.О.
Самойленко С.В.

19 листопада

Пашковський В.М.
Савка С.Д.
Урсарюк М.В.
Чернюх О.Г.

20 листопада

Білов М.Є.
Багажевська В.О.
Владиченко К.А.
Кондратенко С.І.
Никоряк Т.В.
Панченко Ю.В.

21 листопада

Данилишин Т.М.
Швець В.І.
Шинкура В.М.
Яковичук Н.Д.

Школа молодого науковця БДМУ продовжує роботу

Субота, 10 листопада 2018 04:59

6 листопада 2018 року у читальній залі наукової бібліотеки Буковинського державного медичного університету відбулося перше семінарське заняття Школи молодого науковця, приурочене до Всесвітнього дня науки.

Рада Студентського наукового товариства підготувала значний об’єм корисної інформації і починає ділитися нею зі студентством БДМУ.

емблема ШМН

ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ– новий проект Ради Студентського наукового товариства – є ефективним механізмом передачі наукового досвіду від студента до студента. У Школі виховуватимуть молоде покоління науковців. Протягом кількох місяців студенти молодших курсів від досвідчених студентів – членів Ради СНТ БДМУ – «старших колег у науці» отримуватимуть безцінний багаж знань про те, як студенту почати наукову діяльність: обрати науковий напрям в медицині та організувати дослідження, здійснити пошук та аналіз наукової інформації, логічно та обґрунтовано оформити отримані результати для презентації доповіді і публікації у науковому виданні та багато іншого.

Розпочала заняття Школи молодого науковця науковий керівник Студентського наукового товариства та голова Ради молодих учених Університету, доцент кафедри патологічної анатомії Олена Тюлєнєва мотиваційною промовою, побажавши слухачам плідної роботи. Координувала хід засідання та вела активний полілог з аудиторією Голова Ради СНТ БДМУ Анастасія Гоян.

Заступник голови Ради СНТ БДМУ з міжнародної роботи Генадій Петроченков у своїй доповіді розкрив поняття наукового дослідження, принципи вибору теми та вирішення питання її актуальності, розуміння мети дослідження, види наукових робіт, варіанти оформлення результатів, структуру та зміст наукової роботи на прикладі тез.

Заступник голови Ради СНТ та координатор PR-сектору Алі Абузаїд у своєму виступі висвітлив поняття огляду літератури за обраною темою, як невід’ємної частини наукового дослідження, та форми самостійної наукової роботи: мету, етапи та методику виконання, джерела інформації (у т.ч. популярні наукометричні бази), поради з пошуку інформації, формулювання висновків на основі опрацьованих даних та коротко роз’яснив принципи оформлення розділу «Література».

На завершення студентів поділили на групи, які отримали кураторів з Ради СНТ шляхом жеребкування. Слухачі Школи готуватимуть «домашнє завдання» - власне наукове дослідження, вчитимуться його презентувати та захищати на черговому занятті Школи у форматі mini-bimco. Авторський колектив кращої роботи буде запрошений до участі у VI Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі BIMCO 2019.

Секрети успішної наукової доповіді відкрив член міжнародного сектору Ради СНТ та досвідчений спікер Антон Іваніцький: оформлення тексту та хронометраж доповіді, підготовка презентації (зміст слайдів, їх відповідність до тексту доповіді), участь у науковій полеміці (відповіді на запитання та постановка влучних питань), ораторський навик як невід’ємний аспект успішної доповіді.

Рада СНТ БДМУ у Школі молодого науковця виховує нове покоління сильних та унікальних особистостей, кожен з яких володітиме лідерськими якостями та майстерністю злагодженої командної роботи.

З нетерпінням чекаємо на наступних заняттях Школи наших молодих колег у науці!

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
http://www.bsmu.edu.ua/uk/news/events/7094-shkola-molodogo-naukovtsya-bdmu-prodovzhue-robotu#sigProGalleria4ddabecd3a
Прочитано 191 разів Останнє редагування Субота, 10 листопада 2018 05:20