Фахівці БДМУ взяли участь в конференції в Румунії

Упродовж 25-26 жовтня викладачі БДМУ к.мед.н., доцент Ринжук Л.В., к.мед. н., асистент Булик Т.С., к.мед.н., доцент Гресько М.Д. (кафедра акушерства та гінекології), к.мед.н., доцент Голяр О.І. (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), асистент Герасим Л.М. та к.мед.н., доцент Галагдина А.А (кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії) взяли участь як запрошені доповідачі у конференції  «Медичні дні Редеуць» (Румунія).

Науковці мали змогу обмінятися досвідом та проблемами, що є невід’ємною складовою професійного росту лікаря і науковця, а також презентували свої напрацювання у доповідях.

Також у програмі конференції було проведено практичний симуляціний майстер-клас з надання серцево-легеневої реанімації. На сучасному муляжі продемонстрували основні алгоритми та навики при проведенні серцево-легеневої реанімації та слухачі мали змогу практично відпрацювати навики на представленому тренажері.

Захоплюючим для наших слухачів була презентація симуляційного центру «Life SIM» Centru de simulare medicala, м. Бухарест. Центр є мультидисциплінарним, багатопрофільним, високотехнологічним закладом з найсучаснішим обладнанням. Моделювання медичної допомоги, симуляційне навчання дозволяє підвищити засвоюваність навчального матеріалу, якість та ефективність навчального процесу, дає можливість не тільки побачити і почути, а й відпрацювати на манекені, сприяє формуванню мотивації студентів до навчання.

Неабиякий інтерес викликали насичена науковою інформацією програма та румунський колорит конференції.