Засідання Студентського наукового товариства БДМУ

З нагоди Всесвітнього дня науки 14 листопада відбулося відкрите спільне засідання Ради молодих учених та студентського наукового товариства Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

З промови наукового керівника СНТ БДМУ, голови Ради молодих учених Олени Тюлєнєвої присутні на зборах студенти, молоді учені та досвідчені викладачі-куратори студентських наукових гуртків кафедр університету мали нагоду отримати інформацію про організацію наукової діяльності студентів в гуртках теоретичних та клінічних кафедр, наукові здобутки студентів та проекти Ради СНТ БДМУ.

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу з сектором інформаційного обслуговування наукової бібліотеки університету Аліна Ширєнкова розповіла про технології подання наукової інформації та підвищення обізнаності науковців.

Координатор міжвузівського сектору Ради СНТ Анна Лопачук презентувала основні інформаційні розділи оновленого сайту студентського наукового товариства БДМУ та звернула увагу присутніх на вперше створений на сайті календар наукових подій України та світу, який постійно оновлюється актуальною інформацією.

Координатор внутрішньовузівського сектору Ради СНТ Христина Палига повідомила про перші результати занять зі слухачами Школи молодого науковця – нового проекту СНТ БДМУ.

Голова Ради СНТ Анастасія Гоян висвітлила основні принципи інноваційної програми «Ambassador-program – BIMCO» та результати 2018 року, умови партнерства BIMCO, розкрила особливості рекламної кампанії BIMCO 2019, спрямованої на популяризацію молодіжного конгресу та нашого Університету у світовому науково-інформаційному просторі.

З 15 листопада 2018 року стартувала реєстрація учасників BIMCO 2019 – VІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених, який відбудеться 2 – 5 квітня 2019 року. Презентував оновлені сайт конгресу та реєстраційну форму учасника розробник цього програмного сервісу Сергій Говорнян.

На завершення засідання увагу присутніх було акцентовано на початку в університеті І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018-2019 н.р., умови участі в якому та вимоги до наукових робіт розміщені у відповідній рубриці сайту СНТ БДМУ