Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 лютого
Багрієнко А.Ю.
Хусаїнов Ф.М.

8 лютого

Городинський С.І.
Лазарук О.В.
Лекар А.П.
Романчук В.В.
Шоріков Є.І.

9 лютого

Гринчук Ф.В.
Коровенкова О.М.
Кушнір С.В.
Пестовська Л.А.
Рандюк Р.Ю.
Сушій Г.В.

10 лютого

Боднарюк В.Є.
Ляшук Р.П.

11 лютого

Венгловська Я.В.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Юрій О.В.

12 лютого

Бурчу К.В.
Кожолянка Д.М.
Підвербецький О.Я.
Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого

Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Клим І.В.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого

Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого

Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Широкий В.С.

17 лютого

Гулак А.М.
Ливарюк В.П.
Шевчук Б.В.

18 лютого

Скакун А.В.
Тарновецький М.В.
Ткачук Н.П.

19 лютого

Антонів А.А.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого

Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого

Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

1 грудня – День боротьби зі СНІДом

П'ятниця, 30 листопада 2018 16:08

До Всесвітнього дня боротьби та профілактики з ВІЛ-інфекцією і толерантності до ВІЛ-інфікованих, кафедрою внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ було проведено низку просвітницьких заходів.

 

Доцент Рандюк Ю.О. разом із лікарями-інтернами, виступив в Чернівецькому кооперативному економічно-правовому коледжі та Чернівецькому політехнічному коледжі, щодо захворюваності на ВІЛ-інфецію.

Доц. Сидорчук А.С. та доц. Сорохан В.Д. разом із студентами 41 та 47 групи 5-го курсу медичного факультету №3, та ас. Возна Х.І., разом із 43 групою 4 курсу та 44 групою 5-го курсу, провели просвітницьку акцію із роздаванням флаєрів англійською та індійською мовою в гуртожитках № 4, 5, 6, 7, де проживають іноземні студенти, метою акції стало інформування студентів про дане захворювання, механізм зараження та шляхи інфікування.

Керівник наукового гуртка на кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб доц. Голяр О.І. 27.11.2018 р. провела засідання студентського наукового гуртка, приурочене дню боротьби з ВІЛ-інфекцією, відбулись наукові дебати, робота в лабораторії та поліклініці ЧОЦПБС. Проведення майстер-класу з добровільного перед- та післятестового консультування при обстеженні на ВІЛ-інфекцію.

Асистенти кафедри Андрущак М.О., Баланюк І.В., Колотило Т.Р., Соколенко М.О., Рудан І.В., разом із студентами 1, 2, 4, 6 груп 5-го курсу медичного факультету №1 за сприяння професора Москалюка В.Д. провели просвітницьку акцію серед чернівчан та гостей міста: були роздані пам’ятки про дане захворювання, про можливі шляхи інфікування, перші симптоми, та надали інформацію куди потрібно звернутися для анонімного обстеження та за медичною допомогою в разі інфікування. Також всі бажаючі мали змогу пройти анкетування для визначення поінформованості про шляхи передачі ВІЛ-інфекції.

Асистент Баланюк І.В. спільно із студентами 1 медичного факультету прочитала лекцію в Чернівецькій гімназії №7 для учнів 7-8-х класів про небезпеку цього захворювання, про можливі шляхи інфікування.

Прочитано 385 разів