Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Куковська І.Л.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Жусова І.В.
Караля Г.С.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Галушко К.С.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.
Штефанюк В.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Фундюр В.Д.
Хомко О.Й.
Шевчук П.П.

8 грудня
Бицко Н.І.
Тюлєнєва О.А.

9 грудня
Гальчук К.Л.
Колюбакіна Л.В.
Рандюк Ю.О.

10 грудня
Вербівська Р.М.
Ортеменка Є.П.
Сандуляк М.Г.

11 грудня
Колоскова Р.П.
Лакомова О.І.
Михайлюк Н.В.

12 грудня
Бойко Ю.І.
Давиденко І.С.
Сопова І.Ю.

13 грудня
Сивокоровська В.О.

14 грудня
Варварич Ю.І.
Чернявська Г.В.

15 грудня
Аністратенко А.В.
Вінклер І.А.

16 грудня
Кравченко О.В.
Краснюк М.І.
Надводна В.К.
Сегедіна М.І.

17 грудня
Лазарюк М.В.
Малишевський І.О.
Окрім І.І.
Скрицька Н.В.

18 грудня
Іванова О.М.
Вівсянник О.Й.
Гайдич Л.І.
Гангал Е.В.
Попович А.І.

1 грудня – День боротьби зі СНІДом

П'ятниця, 30 листопада 2018 16:08

До Всесвітнього дня боротьби та профілактики з ВІЛ-інфекцією і толерантності до ВІЛ-інфікованих, кафедрою внутрішньої медицини та інфекційних хвороб БДМУ було проведено низку просвітницьких заходів.

 

Доцент Рандюк Ю.О. разом із лікарями-інтернами, виступив в Чернівецькому кооперативному економічно-правовому коледжі та Чернівецькому політехнічному коледжі, щодо захворюваності на ВІЛ-інфецію.

Доц. Сидорчук А.С. та доц. Сорохан В.Д. разом із студентами 41 та 47 групи 5-го курсу медичного факультету №3, та ас. Возна Х.І., разом із 43 групою 4 курсу та 44 групою 5-го курсу, провели просвітницьку акцію із роздаванням флаєрів англійською та індійською мовою в гуртожитках № 4, 5, 6, 7, де проживають іноземні студенти, метою акції стало інформування студентів про дане захворювання, механізм зараження та шляхи інфікування.

Керівник наукового гуртка на кафедрі внутрішньої медицини та інфекційних хвороб доц. Голяр О.І. 27.11.2018 р. провела засідання студентського наукового гуртка, приурочене дню боротьби з ВІЛ-інфекцією, відбулись наукові дебати, робота в лабораторії та поліклініці ЧОЦПБС. Проведення майстер-класу з добровільного перед- та післятестового консультування при обстеженні на ВІЛ-інфекцію.

Асистенти кафедри Андрущак М.О., Баланюк І.В., Колотило Т.Р., Соколенко М.О., Рудан І.В., разом із студентами 1, 2, 4, 6 груп 5-го курсу медичного факультету №1 за сприяння професора Москалюка В.Д. провели просвітницьку акцію серед чернівчан та гостей міста: були роздані пам’ятки про дане захворювання, про можливі шляхи інфікування, перші симптоми, та надали інформацію куди потрібно звернутися для анонімного обстеження та за медичною допомогою в разі інфікування. Також всі бажаючі мали змогу пройти анкетування для визначення поінформованості про шляхи передачі ВІЛ-інфекції.

Асистент Баланюк І.В. спільно із студентами 1 медичного факультету прочитала лекцію в Чернівецькій гімназії №7 для учнів 7-8-х класів про небезпеку цього захворювання, про можливі шляхи інфікування.

Прочитано 235 разів