9 січня

Сторожук М.В.

Студенти БДМУ провели благодійну акцію в Чернівецькій спеціалізованій школі №3

П'ятниця, 14 грудня 2018 12:08

3 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю викладачі та студенти медичного факультету №2 БДМУ відвідали комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3», де навчаються діти з обмеженими можливостями.

Щороку 3 грудня відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, відзначення якого спрямоване на звернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав і благополуччя, на звернення уваги суспільства на переваги які воно отримує, від участі інвалідів в політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Студенти з дітками прикрашали паперові ялиночки, опановували техніку орігамі, розфарбовували казкових героїв. Усі дітки отримали набори для творчості та смачні подарунки.

Акцію зорганізували студенти 16 групи 1 курсу (куратор Ліснянська Наталія, асистент кафедри патологічної фізіології), 18 групи 1 курсу (куратор Микитюк Орися, доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики), 18 групи 2 курсу (куратори Андрущак Людмила, асистент кафедри гістології, цитології та ембріології), 19 групи 3курсу (куратор Роборчук Станіслав, асистент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), 21 групи 3 курсу (куратор Лазарук Олександр, асистент кафедри патологічної анатомії),25 групи 3 курсу (куратор Кишкан Інна, доцент кафедри фармакології), 27 групи 3 курсу (куратор Копчук Тамара, доцент кафедри фармакології), 27 групи групи 4 курсу (куратор Чимпой Крістіна, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб) та головний куратор медичного факультету №2 Телекі Яна.