9 січня

Гараздюк О.І.
Калічко О.В.
Сторожук М.В.

Лекційний грудень на стоматологічному факультеті БДМУ

П'ятниця, 21 грудня 2018 06:03

У грудні Чернівецьким осередком Асоціації студентів стоматологів України, який очолює студентка 1 групи 5 курсу Батіг Ірина, спільно з кафедрою терапевтичної стоматології було організовано низку лекційних днів від провідних стоматологів України.

Розпочався цикл з лекції регіонального представника Української академії дитячої стоматології, лікаря-стоматолога Лариси Скакун. Тематикою лекції було «Сучасні тенденції дитячої стоматології». Впродовж декількох годин студенти та лікарі-інтерни ознайомилися із сучасними протоколами надання стоматологічної допомоги дітям, використанням седативних препаратів та наркозу в ході лікування, протезування молочних зубів та психологічній підготовці дітей до лікування.

Наступною була лекція присвячена первинній ендодонтії від провідного стоматолога-ендодонтиста України Віталія Весни. Розглядалися новітні протоколи ендодонтичного лікування, численні клінічні випадки та способи уникнення помилок в процесі лікування ускладненого карієсу.

Із цікавістю студенти сприйняли лекцію лікаря стоматолога-ортопеда Романа Мухи, який поділився тонкощами обстеження пацієнтів та діагностики ортопедичних захворювань, продемонстрував техніку встановлення лицевої дуги та віддалені клінічні випадки лікування пацієнтів суцільнокерамічними реставраціями.

Заключну лекцію представив Голова  Рівненського осередку імплантологів Роман Гудима. Після теоретичної частини був проведений майстер-клас по встановленню імплантатів на моделі щелепи

Проведений цикл лекцій викликав велику зацікавленість не тільки студентів - стоматологів, а й молодих лікарів.