9 січня

Сторожук М.В.

Вчена рада БДМУ

П'ятниця, 28 грудня 2018 16:10

27 грудня відбулося спільне засідання Вченої ради та трудового колективу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

На початку відбулося вручення вітальних адрес ювілярам та дипломів кандидатам медичних наук.

Під час спільного засідання професор Тарас Бойчук, ректор БДМУ прозвітував про роботу навчального закладу у 2018 році. Звіт ректора присутніми схвалено  та подано до МОЗ України в установленому порядку.

Про результати виконання плану наукових досліджень за 2018 рік поінформував проректор з наукової роботи професор Олександр Іващук.

Під час заходу відбулося обрання за конкурсом на посади професора і доцентів кафедр та подано до вчених звань співробітників університету.

Професор кафедри урології та нейрохірургії Валерій Зайцев прозвітував про результати роботи «Центру клінічних досліджень». Даний звіт затверджено Вченою радою. Також затверджено звіт завідувача «Навчально-наукової лабораторії» Дениса Лахая про результати роботи «Навчально-наукової лабораторії».

Під час Вченої ради розглянуто та затверджено матеріали засідань наукової та Центральної методичної комісій. Також Вченою радою затверджено кошторис Студентської ради БДМУ.

Про результати рейтингу викладачів та кафедр університету за підсумками діяльності у 2017– 2018 навчальному році поінформувала присутніх заступник начальника навчального відділу – завідувача сектору моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення доцент Єлизавета Ткач.

Прочитано 75 разів Останнє редагування Середа, 23 січня 2019 10:46