Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

7 лютого
Багрієнко А.Ю.
Хусаїнов Ф.М.

8 лютого

Городинський С.І.
Лазарук О.В.
Лекар А.П.
Романчук В.В.
Шоріков Є.І.

9 лютого

Гринчук Ф.В.
Коровенкова О.М.
Кушнір С.В.
Пестовська Л.А.
Рандюк Р.Ю.
Сушій Г.В.

10 лютого

Боднарюк В.Є.
Ляшук Р.П.

11 лютого

Венгловська Я.В.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Юрій О.В.

12 лютого

Бурчу К.В.
Кожолянка Д.М.
Підвербецький О.Я.
Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого

Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Клим І.В.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого

Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого

Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Широкий В.С.

17 лютого

Гулак А.М.
Ливарюк В.П.
Шевчук Б.В.

18 лютого

Скакун А.В.
Тарновецький М.В.
Ткачук Н.П.

19 лютого

Антонів А.А.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого

Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого

Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Викладач БДМУ пройшла стажування у Швейцарії

П'ятниця, 18 січня 2019 15:55

Упродовж 9-11 січня асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії  та медичної психології ім. С.М. Савенка Наталя Гринько пройшла Курс лідерства та професійного розвитку професора Нормана Сарторіуса (Course on Leadership and Professional Development of Young Psychiatrist and Menthal Health Specialists) в Університетській психіатричній клініці  м.Базель , Швейцарія.

Курс зібрав 13 молодих психіатрів та медичних психологів з Німеччини, Швейцарії , Люксембургу, Іспанії, Туреччини, Албанії, Чехії, Грузії, Росії, Франції, Польщі, Мексики. Науковець з Чернівців представляла Україну.

«Особисто я рекомендую звернути увагу на даний курс професора Нормана Сарторіуса, адже саме молодим спеціалістам, незалежно від того, чим вони займаються (дослідженнями чи клінічною роботою), часто не вистачає навичок, які б допомогли їм представити результати своїх досліджень, вмінь для спілкування з колегами, які займаються аналогічною роботою в інших місцях,» – розповідає Наталія Гринько

Подія проводилася за ініціативи Асоціації щодо покращення програм психічного здоров’я (Association for the Improvement of Mental Health Programmes) та при підтримці університетської психіатричної клініки м. Базель, Швецарія.

Захід організували провідні світові психіатри професор Норман Сарторіус, колишній директор відділу психічного здоров’я ВООЗ, професор Удіна Ланг, лікар Ніна Швайнфурт.

Під час курсу всі ділилися знаннями і напрацюваннями в області психіатрії та медицини загалом, отримали чудову можливість доповідати перед провідними психіатрами світу й почути їхні коментарі та критику. А ще мали змогу підвищити лідерські та професійні навички.

Щоб потрапити на стажування, необхідно було вчасно подати заявку та підготувати резюме з мотиваційним листом та обґрунтуванням, чому саме вас повинні обрати від України та чим саме вас зацікавив проект.

Окрім доповідей з презентаціями та демонстрації постерів учасники курсу отримали навики вирішення окремих практичних завдань в малих групах, написання та лобіювання проектів, які стосуються проблем психічного здоров’я, роботи в колективі. Окремо було звернено увагу на роботу з написання Curriculum Vitae, вивчення та написання статей. Активне спілкування, дискусії, обмін досвідом та широкі обговорення проблем психічного здоров’я сприяли цікавій та плідній роботі.

Цей курс подарував нові важливі знайомства і став мотивацією до подальшого розвитку та професійного зростання.

Прочитано 338 разів Останнє редагування Вівторок, 22 січня 2019 01:59