7 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Вівторок, 22 січня 2019 01:49

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Цей день є знаменним символом національно-об’єднавчих процесів, територіальної цілісності держави та духовної єдності.

День Соборності – не лише історичний символ об’єднання України, але й загальний для всіх українців орієнтир майбутнього, адже суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для поступу та успіху нашої держави.

Від імені ректорату БДМУ щиро вітаємо співробітників та студентів університету з Днем Соборності України. Нехай цей День буде джерелом надії на наше краще майбуття. Хай розум, воля і любов до рідної землі згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України.

22 січня в Чернівцях пройшла низка заходів з нагоди свята. Представники обласної та міської влади, духовенства, студенти, учні, чернівчани розпочали свято з покладання квітів до пам’ятника Героям Буковинського куреня.  Після чого громада Буковини поклала квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку та вшанувала пам'ять загиблих Героїв-буковинців біля Стели пошани, що на Центральній площі міста. Також учнівська та студентська молодь Чернівців утворили символічний «ланцюг єдності», розгорнувши на Центральній площі 25-метровий прапор України.

Після покладання квітів учасники свята продовжили урочистості із врученням нагород та концерт симфонічного оркестру в Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка. у фойє філармонії бажаючі мали нагоду ознайомитися з фотодокументальною виставкою «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України», яку підготував Інститут національної пам'яті України.

Від ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет" участь в заходах взяли викладачі кафедри суспільних наук та українознавства та представники Студентскої ради університету.

Прочитано 172 разів Останнє редагування Вівторок, 22 січня 2019 15:48