7 лютого

Цисар Ю.В.

Студенти БДМУ перемогли в Міжнародному мовному конкурсі

Понеділок, 04 лютого 2019 12:50

2 лютого в Чернівцях було нагороджено переможців ІІІ (обласного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться щороку з 1 жовтня по 10 березня з метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у неї поваги до мови і традицій свого народу, формування її світогляду й національної свідомості, виховання патріотизму.

Студенти БДМУ вже вкотре довели, що вони – найкращі, адже є лідерами згаданого Конкурсу не вперше. Цьогоріч його переможцями з-поміж студентів ВНЗ IІІ–IV рівнів акредитації (негуманітарних спеціальностей) стали двоє майбутніх медичних фахівців, які взяли участь у фінальному (загальнонаціональному) турі.

Зокрема, дипломом І ступеня нагороджено студентку 13 групи І курсу медичного факультету № 2 Інессу Бруневич, а її наукового керівника – доцента кафедри суспільних наук та українознавства Галину Навчук – грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації. Дипломом ІІІ ступеня відзначено студентку 12 групи І курсу медичного факультету № 2 Таїсію Горманюк (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Лариса Шутак).

Тож вітаємо переможців та бажаємо їм подальших творчих успіхів і нових досягнень!.. Впевнені, що в майбутньому вони стануть хорошими фахівцями та відданими патріотами, бо мають усвідомлення того, що світ починався зі слова, людина теж починається зі слова, і кожне слово, сказане й написане з любов’ю, зцілює, додає наснаги та засвідчує продовження свого роду й народу!

Прочитано 179 разів Останнє редагування Понеділок, 04 лютого 2019 12:53