7 лютого

22 лютого

Гуменна А.В.
Цисар Ю.В.

Чергова акція співробітників БДМУ по допомозі військовим

Четвер, 24 січня 2019 16:35

Волонтери ГО «Щедро» доставили вантаж військовослужбовцям ЗСУ на Сході України у: Попасне, Красногорівку, Мар’їнку, Курахове, Чермалик.

Поїздка відбулася завдяки вантажу, який збирали викладачі БДМУ, учні Заставнівської гімназії та приватні підприємці КП «Калинівський ринок». На Схід доставлені найбільш необхідні речі: медичні та лікарські препарати, мішки для укріплення позицій, миючі засоби, засоби гігієни, чай, кава, кулінарні спеції, бензопили, запчастини для машин, автомобільне масло, плівка. Звичайно – солодощі, цукерки, шоколад, печиво.

До збору долучилися співробітники наступних кафедр: внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб; анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії; анестезіології та реаніматології; внутрішньої медицини та інфекційних хвороб; офтальмології ім. Б.Л. Радзіховського; психології та філософії; суспільних наук та українознавства; фізіології ім.Я.Д.Кіршенблата; нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка; онкології та радіології; сімейної медицини; стоматології дитячого віку; клінічної імунології, алергології та ендокринології; медичної біології та генетики; пропедевтики внутрішніх хвороб; іноземних мов; соціальної медицини та ООЗ; терапевтичної стоматології.