24 травня

Зайцев В.І.
Кавун М.П.
Казанцева Т.В.

Засідання студентського наукового гуртка з акушерства та гінекології

Понеділок, 04 березня 2019 12:23

27 лютого відбулось засідання студентського наукового гуртка з акушерства та гінекології «Органозберігаючі операції при акушерських кровотечах», яке провели доценти Андрій Бербець та Оксана Бакун.

Під час засідання викладачі презентували студентам міні-лекцію «Акушерські кровотечі. Геморагічний шок» та продемонстрували відеоматеріал «Масивні акушерські кровотечі». Після чого студенти мали змогу відпрацювати оперативну техніку накладання швів з деваскуляризації матки з використанням фантому-матки.

Слід відзначити, що засідання студентського наукового гуртка з акушерства та гінекології проводиться 1 раз на місяць з обговоренням цікавих та актуальних випадків викладачами разом зі студентами. Також кожне засідання включає вечірній обхід зі студентами гінекологічного або акушерського стаціонару з розбором історій хвороб та пологів. Окремо кожен студент має можливість закріпити теоретичний матеріал, перебуваючи в стаціонарі на чергуваннях , так як на пусковому засіданні гуртка студенти були закріплені за лікарями відділень стаціонару.

Велику увагу на кафедрі приділяють саме опануванню практичних навичок, де чітко можна побачити на останньому засіданні гуртка як студенти вчаться накладати шви на матку (деваскуляризація матки) під час масивних кровотеч під час кесаревого розтину. Також під час кожного засідання ми обговорюємо написання студентських наукових робіт з участю студентів на різноманітних конференціях як в Україні, так і поза її межами. Студенти надзвичайно задоволені методикою проведення засідань.