Студенти БДМУ долучилися до благодійної акції «Оселя принцеси»

Студенти 28 групи медичного факультету№2 та асистент кафедри фізіології імені Я.Д.Кіршенблата Віталія Штефанюк провели благодійну акцію для Вікторії із міста Чернівці.

Дівчинка живе з мамою, яка працює від ранку до ночі швеєю, бабусею і паралізованим дядьком в напівзруйнованому будинку, який як і сусідні, признали аварійним і визначили під знос… Сусідів відселили, а про цю сім’ю забули! Дім поволі занепадає ще більше, на підлозі влітку росте трава, на стінах завжди цвиль…

Життя дівчинки не назвеш казкою, а дім – замком принцеси, хоча саме про принцес вона дуже мріє! Благодійниця Марта Левченко організувала збір «Оселя принцеси» для цієї сім’ї, щоб хоч трішки облаштувати будинок. Студенти БДМУ, прочитавши історію знедоленої сім’ї, вирішили приєднатися до збору коштів і речей. Принесли одяг для дитини і для родичів, а також група за власним бажанням зібрала 550 грн на відновлення будинку. Всі кошти через банківський переказ відправленні студентами власноруч на карту благодійниці Марти Левченко.

Медики закликають всіх небайдужих приєднатися до збору необхідних будівельних матеріалів, речей першої необхідності та харчів для цієї сім’ї. Кожен може підтримати їх, щоб підняти планку їхнього життя, щоб в них був стимул рухатися вперед , повіривши в щирість навколишніх – повірити в себе!

Всі деталі благодійного збору можна знайти на сторінках соціальних мереж людини з щирим і відкритим серцем – Марти Левченко. Не будьте байдужими до чужого горя! Нехай Ваше добро повертається до Вас сторицею!