25 квітня

Малик Ю.Ю.

Міжнародний мовно-літературний конкурс

Вівторок, 27 листопада 2012 02:00

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, а також підвищення рівня мовної освіти в Україні і в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, відповідно до указу Президента України в усіх закладах освіти проводиться мовно-літературний конкурс. 27 листопада на кафедрі суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету стартував перший етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка.

В конкурсі взяли участь студенти – знавці української мови та літератури –поціновувачі творчості Кобзаря. Студенти читали улюблені поезії митця, робили літературно-художній аналіз творів Тараса Шевченка, а також писали твір-роздум у публіцистичному стилі на тему: “Україна й українці у творчості Т. Шевченка”. Конкурсанти продемонстрували знання української мови та літератури, а також уміння творчо мислити, узагальнювати й проектувати здобутки історії на сучасність.

Переможцями, які візьмуть участь в обласному етапі конкурсу, стали Ольга Семенюк, студентка І курсу медичного факультету №2 (І місце), Діана Навчук, студентка ІІІ курсу медичного факультету №2 (ІІ місце) та Марія Бутнару, студентка І курсу медичного факультету №2 (ІІІ місце).

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 874 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 грудня 2012 18:15