20 квітня

Чокалеу В.М.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

Вівторок, 27 листопада 2012 02:00

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Для кращого ознайомлення студентів з творчістю видатної буковинки, з її життєвим шляхом співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства було організовано для студентів екскурсії в літературно-меморіальний музей Ольги Кобилянської в Чернівцях, де тривалий час жила письменниця. Також на кафедрі за участю завідувача професора Василя Чебана було проведено круглий стіл зі студентами медичного №1 та фармацевтичного факультетів “Минуле та сучасне”. На засідання було запрошено сучасного письменника Володимира Вознюка, директора музею О.Кобилянської, який цікаво та емоційно розповів про сучасну літературу Буковини та про літературні традиції нашого краю.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 813 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 грудня 2012 18:09