22 лютого

Остафійчук В.В.

Четвер, 15 листопада 2018 16:26
Під час заходу

16 листопада на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я відбувся круглий стіл присвячений Міжнародному дню відмови від куріння. В 2018 році цей день припадає на 15 листопада.

Четвер, 15 листопада 2018 13:46
Студентів БДМУ нагородили Подяками Чернівецької облдержадміністрації

15 листопада в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студентів.

Четвер, 15 листопада 2018 12:26
Фармацевти БДМУ провели благодійну акцію в Чернівецькому реабілітаційному центрі

Той, хто хоч раз відчув свою причетність до добрих справ, не зможе без цього жити. Однією великою родиною викладачі кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії БДМУ (завідувач кафедри, професор Захарчук О.І.) та студенти 1 і 5 груп ІІІ курсу фармацевтичного факультету (куратори Горошко О.М, Сахацька І.М) та 3 групи І курсу коледжу БДМУ (куратор Ежнед М.А.) продовжили робити свій внесок у список добрих справ, провівши  чергову благодійну акцію із циклу «У доброти тисячі доріг і одна мета...» для дітей дошкільного відділення Чернівецького навчально-реабілітаційного центру №1.

Четвер, 15 листопада 2018 11:57
Старшокурсники фармацевтичного факультету БДМУ спробували себе у ролі викладачів

На сьогоднішній день гостро постає питання реформування в системі освіти з метою оптимізації відповідності між сформованими традиціями у вищій школі та новими тенденціями розвитку світового освітнього простору для забезпечення відповідної конкурентоспроможності на ринку праці.

Середа, 14 листопада 2018 17:11
Під час заходу

8 листопада на кафедрі психології та філософії відбувся соціально-психологічний тренінг присвячений Міжнародному дню толерантності для студентів 1-6 курсу БДМУ у відповідності до плану роботи медико-психологічного центру.