22 лютого

Остафійчук В.В.

Понеділок, 29 жовтня 2018 04:16
Зустріч випускників 2003 року

26 жовтня в Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 2003 року (тоді БДМА) Зі святом випускників привітав ректор університету професор Тарас Бойчук, який також презентував здобутки навчального закладу.

Неділя, 28 жовтня 2018 14:11
Студенти БДМУ взяли участь в  міжнародній конференції у Львові

Боротьба з злоякісними пухлинами залишається одною з першочергових задач медичної науки. В структурі захворюваності населення злоякісними пухлинами вагоме місце займають новоутворення молочної залози та жіночих статевих органів.

Субота, 27 жовтня 2018 16:23
Фахівці БДМУ взяли участь в конференції в Румунії

Упродовж 25-26 жовтня викладачі БДМУ к.мед.н., доцент Ринжук Л.В., к.мед. н., асистент Булик Т.С., к.мед.н., доцент Гресько М.Д. (кафедра акушерства та гінекології), к.мед.н., доцент Голяр О.І. (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), асистент Герасим Л.М. та к.мед.н., доцент Галагдина А.А (кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії) взяли участь як запрошені доповідачі у конференції  «Медичні дні Редеуць» (Румунія).

П'ятниця, 26 жовтня 2018 16:05
Під час візиту

Викладачами кафедри психології та філософії Осипенко В. А. та Слубською А. Я. в Чернівецькій гімназії №4 було проведено профорієнтаційну роботу учням 10 - 11 класів  щодо умов вступу й навчання в Університеті, перспектив й переваг навчання в БДМУ.

П'ятниця, 26 жовтня 2018 14:59
Під час заходу

До 135-річчя з дня народження видатного військового діяча Української революції 1917-21 років, полковника Армії УНР Петра Болбочана професорсько-викладацький склад кафедри психології та філософії організував захід «Петро Болбочан – найталановитіший воєначальник армії УНР» для студентів 1 курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація».