12 липня

Сідоряк О.М.

Середа, 29 березня 2017 12:43
Під час заходу

В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби з епілепсією асистентом кафедри педіатрії та медичної генетики Хлуновською Л.Ю. було проведено круглий стіл з студентами 4 курсу 3 групи спеціальності «Педіатрія».

Середа, 29 березня 2017 12:33
Студент БДМУ здобув перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Техногенна безпека», відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 р. № 1226 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році.

Середа, 29 березня 2017 12:28
Під час заходу

22 березня, що з 1993 року проголошений Генеральною Асамблеєю ООН Всесвітнім Днем води асистентом кафедри дерматовенерології Шуленіною О.В. та студентами 4-го курсу 18 групи медичного факультету №2 спеціальності «Лікувальна справа» проведено просвітницьку акцію для хворих на атопічний дерматит.

Середа, 29 березня 2017 09:35
Під час наради

21 березня відбулася семінар-нарада завідувачів кафедр української мови ДВНЗ медичного та фармацевтичного напряму «Змістове наповнення програм та забезпечення навчального процесу з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» та вибіркових мовних дисциплін».

Середа, 29 березня 2017 09:17
Під час заходу

23 березня кафедрою управління охороною суспільного здоров’я при Національній Академії Державного Управління при Президентові України було проведено щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Кадрова політика у сфері охорони здоров’я в умовах загроз національній безпеці України».