24 липня

Цимбал В.І.

Середа, 29 березня 2017 09:17
Під час заходу

23 березня кафедрою управління охороною суспільного здоров’я при Національній Академії Державного Управління при Президентові України було проведено щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Кадрова політика у сфері охорони здоров’я в умовах загроз національній безпеці України».

Середа, 29 березня 2017 08:56
Під час заходу

Одною із центральних проблем у царині біоетики можна відзначити явище евтаназії, яке зумовлює численні обговорення багато років поспіль. Ставлення до даної процедури в історії завжди було неоднозначним. На сьогоднішній день розгортається широка дискусія серед юристів, богословів, філософів, медиків, соціологів з приводу доцільності і обґрунтованості евтаназії.

Середа, 29 березня 2017 08:51
Під час заходу

Студенти медичного факультету №4 здійснили благодійну акцію до Дня дітей сонця та відвідали комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2», де навчаються діти із синдромом Дауна.

Середа, 29 березня 2017 08:45
Учасники English Speaking Club обговорили роль жінки в історії

28 березня відбулося чергове засідання English Speaking Club Буковинського державного медичного університету, під час якого учасники клубу обговорили роль жінок в історії людства.

Вівторок, 28 березня 2017 17:36
Під час заходу

12 березня понад 150 учасників та гостей – студентів та інтернів стоматологічних факультетів медичних університетів Чернівців, Києва, Вінниці, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Одеси, Тернополя відвідали ІІ Студентський стоматологічний форум, організований Чернівецьким осередком ГО «Асоціація студентів стоматологів».