24 липня

Федорук О.С.
Цимбал В.І.

Вівторок, 28 березня 2017 17:33
Студенти та викладачі БДМУ допомагали у підготовці відкриття кризового центру «Мрія Марти»

Студенти БДМУ медичного факультету №2 спільно із головним куратором Яною Телекі, Інною Бирчак, доцентом кафедри акушерства, гінекології та перинатології та Олександрою Гарвасюк, асистентом кафедри патоморфології відвідали напередодні відкриття кризовий центр «Мрія Марти».

Вівторок, 28 березня 2017 04:08
Під час заходу

З нагоди Всесвітнього дня поезії в студентському читальному залі бібліотеки БДМУ, відбувся поетичний вернісаж «Поезія виховує високі почуття», метою якого було ознайомити студентів з творами всесвітньо відомих майстрів поетичного слова; розповісти про ту роль, яку поезія відіграє в житті кожної людини та у взаємодії між різними культурами держав.

Вівторок, 28 березня 2017 04:06
Під час заходу

З нагоди 175-річчя від дня народження Миколи Лисенка (1842-1912) куратором Панімарчук О.І. на кафедрі медичної та фармацевтичної хімії була проведена виховна година зі студентами ІІ і ІV курсів фармацевтичного факультету, присвячена життю та творчій діяльності видатного українського композитора, піаніста, хорового диригента, педагога, збирача пісенного фольклору, громадського діяча.

Вівторок, 28 березня 2017 03:38
Під час заходу

22 березня в приміщенні Палацу «Академічний» кафедрою сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію громадської організації «Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів» «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку: увага на ознаки небезпеки та оцінку стану тяжкості дитини. Депресія та деменція у практиці сімейного лікаря».

Вівторок, 28 березня 2017 03:36
Під час заходу

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії для студентів Коледжу БДМУ проведено інтелектуально-розважальну гру викладачем Катериною Купчанко та доцентом кафедри медичної та фармацевтичної хімії О. О. Перепелицею.