19 червня

П'ятниця, 23 червня 2017 14:24

П'ятниця, 23 червня 2017 14:23
Під час заходу

Сьогодні самолікування практикує значна кількість населення України. Це зумовлено широким розповсюдженням реклами лікарських засобів в масмедіа, доступністю мережі «Internet», порадою родичів, друзів чи сусідів. Самолікування може нести як користь, так і загрозу здоров’ю і життю людини.

Вівторок, 20 червня 2017 12:33
Під час зустрічі

17 червня в Києві у Маріїнському палаці відбувся урочистий захід за участю президента України Петра Порошенка та запрошених гостей з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Понеділок, 19 червня 2017 01:12
Під час заходу

Для захисту національного багатства країни – нашої молоді від впливу наркотиків, куратор Панімарчук О.І. провела виховний захід «Наркоманія – одна з найпоширеніших бід сучасності» зі студентами 1групи ІІІ курсу фармацевтичного факультету.

Понеділок, 12 червня 2017 16:11
Під час заходу

Упродовж 7-8 червня у м. Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Первинна медична допомога в Україні: кращі практики сімейної медицини»,

Сторінка 1 з 176