4 липня

Усатий В.В.
Чернікова Г.М.
Шандрюк М.І.

БДМУ нагороджений золотою медаллю на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти – 2014”

Понеділок, 24 березня 2014 16:35

ВИСОКА НАГОРОДА. Буковинський державний медичний університет нагороджений Золотою медаллю та дипломом у номінації “Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти” на V Міжнародній виставці “Сучасні заклади освіти –2014”. Таким чином, журі конкурсу високо оцінило впровадження Буковинським державним медичним університетом передових інформаційно-комунікаційних технологій, спрямованих на забезпечення підвищення якості та прозорості навчального процесу – серверу дистанційного навчання та електронного журналу успішності.

Виставка тривала впродовж 18-20 березня 2014 року у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”, яка презентувала громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям органів державної влади широкий спектр досягнень національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти та міжнародної інтеграції.

Виставка організована компанією “Виставковий світ” за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. У церемонії відкриття виставки взяли участь в.о. першого заступника Міністра освіти і науки України Інна Совсун, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Лілія Гриневич та Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

За своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти, чисельністю учасників, Міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти” визнанана однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних в Україні. У виставці цього року взяли участь навчальні заклади з 27 регіонів України та закордонні заклади освіти з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії, США.

Організатори виставки також високо оцінили змістовність та якість оформлення стенду БДМУ, та відзначили представників нашого університету доцентів Гараздюка Олександра та Сажина Сергія відповідним дипломом.

Від імені ректорату щиро вітаємо викладачів, співробітників та студентів із високою нагородою.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: