25 квітня

БДМУ посів 4-те місце серед медичних університетів

Четвер, 16 липня 2015 11:51
БДМУ посів 4-те місце серед медичних університетів

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» увійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України за результатами «Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2015 року».

Рейтинг складено інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua». В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Відповідно до рейтингу БДМУ посідає 30-те місце серед 286 ВНЗ України та 4-те місце серед медичних вишів, поступившись лише національним медичним університетам з Києва, Донецька та Львова.

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» також визначив найкращі ВНЗ по регіонах України. За цим рейтингом БДМУ потрапив до ТОП-10, посівши 8 місце.

Прочитано 2813 разів Останнє редагування Четвер, 16 липня 2015 11:57