7 лютого

П'ятниця, 08 квітня 2016 10:59
Близько 1700 студентів і молодих учених взяли участь у BIMCO

У Буковинському державному медичному університеті 6-8 квітня

відбувся ІІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», BIMCO 2016. Близько 1700 представників медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ України, Данії, Чехії, Польщі, Сербії, Болгарії, Йорданії, Ірану, Непалу, Нігерії, Гани, Бразилії, Румунії, Молдови, Грузії, Узбекистану взяли участь у конгресі.

Під час конгресу працювали пленарні і 35 секційних засідань з різноманітних напрямків теоретичної і практичної медицини, фармації, які включали 605 доповідей з актуальних питань теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарні й організаційні аспекти медичної і фармацевтичної галузей, безпеки медичних технологій. Було проведено 18 воркшопів і практикумів українською та англійською мовами. За результатами наукового форуму видано 18 випуск Всеукраїнського медичного журналу молодих вчених «Хист», який включає 1200 публікацій і буде внесений до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету.

Окрім насиченої наукової програми, для учасників форуму були підготовлені культурні заходи: Студентський аматорський театр БДМУ презентував виставу за п’єсою М. Старицького «За двома зайцями»; після клінічних майстер-класів у другий день конгресу для гостей міста провели екскурсію історичними та архітектурними пам’ятками Чернівців та у Свято-Вознесенський монастир с.Банчени, а після закриття конгресу гості Буковини відвідали мальовничий туристичний комплекс у с.Цецино.

ФОТОРЕПОРТАЖ

ФОТОРЕПОРТАЖ 2