10 січня

Зав'янський Л.Ю.
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

Студенти БДМУ привітали з Новим роком вихованців спеціалізованого дитячого садочка

Вівторок, 10 січня 2017 12:36

Студенти-іноземні громадяни БДМУ відвідали спеціалізований садочок для дітей-інвалідів з благодійною акцією та привітали діток з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим.

Студенти-іноземці 45, 54, 61, 62, 65 груп І курсу та 44 групи ІІ курсу відвідали спеціалізований садочок для дітей інвалідів по вул. Руданського м. Чернівці з благодійною акцією та привітали дітей з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим.

Куратор 45 групи (І курс) доц. Хоменко В.Г. разом зі своїми студентами Дунна Раджкума, Курма Саі Тед, Полкампаллі Сріюктха, Потхам Шетті Але, Сілівері Абхішек принесли дитячі книжки, іграшки та зібрали кошти на потреби садочка. Діти зацікавлено роздивлялися подарунки, танцювали та гралися зі студентами.

Також, студенти І курсу: Кунат Абду Рахут (54 групи), Назір Набіна (61 групи), Лал Рошат (62 групи), Колані Мухаммед Салман (65 групи) та студенти ІІ курсу Поттасола Ансаб Фаріс (44 групи, куратор доц. Ломакіна Ю.В.) зібрали кошти на придбання посуду для садочка.