22 березня

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Студенти коледжу БДМУ вишили ікони-обереги для військових

П'ятниця, 17 березня 2017 13:32

Студенти коледжу БДМУ спеціальності Фармація 1 курс разом зі своїм куратором Катериною Купчанко провели виховний захід, присвячену Дню українського добровольця.

Метою заходу було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та посиленню суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань.

«На знак поваги та великого героїзму воїнів, які залишили свої домівки, родини, сім’ї та свої вподобання, й пішли захищати країну від агресора, ми разом зі своїм куратором вишили ікони-обереги від ворожої кулі, що є символами Віри і Любові. Ці обереги будуть відправленні воїнам, які наразі захищають кордони нашої держави (95 бригада, м. Авдіївка Донецької області). Ми чекаємо вас, наші добровольці додому та мріємо про мир у нашій державі», – говорять студенти, учасники акції.