22 березня

31 березня
Житарюк В.М.
Ластівка І.В.

Студенти коледжу БДМУ зустрілися з військовим капеланом

Понеділок, 20 березня 2017 15:24

17 січня в Україні вперше святкується День українського добровольця.

З цієї нагоди викладачем коледжу БДМУ Анною Слубською за сприяння заступника директора коледжу БДМУ з виховної роботи, доцента Оксани Петринич організовано зустріч студентів 1 групи 1 курсу спеціальності «Медсестринство» (на основі базової середньої освіти) з військовим капеланом, благочинним Чернівецько-Буковинської єпархії, протоїєреєм Романом Грищуком.

Під час заходу отець Роман звернув увагу на особливості роботи капеланів в зоні АТО: «Коли постала біда війни, одразу наші священнослужителі були першими волонтерами. Вже більше року вони їдуть туди на місяць, аби нести духовну підтримку нашим військовим. Ми побачили, що слава Богу, наші солдати мають хліб тілесний, але їм потрібен хліб духовний. Що таке наше військо? Це зріз нашого суспільства. Їм важко усвідомити, що вони – християни і воїни – є захисниками вітчизни і тримають зброю у руках не з ненависті до тих, хто перед ними, а з любов’ю до тих, хто позаду них. Одна справа, коли людина зі зброєю у руках приходить на чужу землю захоплювати щось, і зовсім інша, коли людина тримає зброю у руках, аби захистити тих, хто позаду».

Спілкування з військовим капеланом отцем Романом відбулося в дружній та доброзичливій атмосфері. Студенти підготували листи воїнам АТО, які незабаром потраплять до своїх адресатів.