Студенти та викладачі БДМУ допомагали у підготовці відкриття кризового центру «Мрія Марти»

Студенти БДМУ медичного факультету №2 спільно із головним куратором Яною Телекі, Інною Бирчак, доцентом кафедри акушерства, гінекології та перинатології та Олександрою Гарвасюк, асистентом кафедри патоморфології відвідали напередодні відкриття кризовий центр «Мрія Марти».

Центр розрахований на сімей, матерів, які опинилися в складних життєвих ситуаціях: страждають від домашнього насильства, опинилися на вулиці з дитиною на руках, кому загрожує позбавлення батьківських прав, або ті, хто задумалися віддати дитину до інтернату.

«Наша мета – допомогти цим мамам подолати життєві труднощі, стати на ноги і розпочати нове життя. Вона має здобути хоча би якусь освіту, знайти роботу, бути в змозі орендувати житло і дбати про дитину,» – розповідає Марта Левченко.

Студенти з викладачами допомагали організаторам із приготуванням до відкриття: розсортовували медикаменти, розважали діток веселими іграми.

До заходу долучилися колектив кафедри акушерства, гінекології та перинатології (завідувач – професор Олена Кравченко) та куратори медичного факультету №2 (доценти Анатолій Лойтра, Богдана Банул, Михайло Лютик , асистенти Наталія Ємельяненко, Тетяна Процак) кафедри анатомії людини імені М.Т.Туркевича (завідувач – професор Віктор Кривецький). Відвідувачі заходу подарували вихованцям засоби гігієни, фрукти та продукти.

Студенти-волонтери та викладачі запрошують всіх бажаючих в майбутньому долучатися до подібних заходів і разом робити світ добрішим.