Студенти та інтерни-стоматологи БДМУ стали організаторами стоматологічного форуму

12 березня понад 150 учасників та гостей – студентів та інтернів стоматологічних факультетів медичних університетів Чернівців, Києва, Вінниці, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Одеси, Тернополя відвідали ІІ Студентський стоматологічний форум, організований Чернівецьким осередком ГО «Асоціація студентів стоматологів».

Упродовж дня учасники мали можливість прослухали лекції провідних фахівців з 5 основних напрямків стоматології:

Тамари Волінської (Лікар-стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, керівник проекту “Школа практичної пародонтології”, віце-президент Української академії пародонтології, opinion leader компанії Hu-Friedy, клініка Дубнової “Стоматолог і я”, м. Київ) – «Сучасні тенденції в пар одонтології».

Олега Кулигіна (лікар-стоматолог- ендодонтист, кандидат медичних наук, співзасновник Української ендодонтичної спільноти, клініка IDC, м. Київ) – «Ендодонтія сьогодні та завтра».

Костянтина Костури (Лікар-стоматолог- ортопед, лектор Fetsych Study Club, клініка Дубнової “Стоматолог і я”;,м.Київ) «Ключі до успіху в постендодонтичному відновленні».

Анатолія Токаря (лікар-стоматолог- ортопед, учасник MicroVision group, основний напрямок роботи – мікростоматологія, MVision clinic&academy, м.Івано-Франківськ) «Керамічні реставрації – успіх в деталях».

Тараса Бойчука (лікар-стоматолог, засновник навчального клубу “Буковина Дентал”, приватна практика “Стоматологія Бойчука”, м. Снятин) «Дентальна імплантація на чужих помилках. Перші кроки».

Учасники форуму під час лекцій спільно з лекторами аналізували представлені клінічні випадки, ознайомлювалися з основними етапами лікування під час переглядів відеодемонстрацій. Після кожної лекції лунали питання, тривали обговорення почутого.

Найактивніші учасники Форуму були нагороджені цінними подарунками.

Академія підвищення кваліфікації стоматологів UP&DO відзначила 5 найкращих питань виданнями «Dental IQ», а також надала 2 сертифікати на безкоштовне відвідування «Базового курсу з хірургічної стоматології» в м. Києві – їх отримали студент ВДНЗ України «БДМУ» Котельбан Андрій та студентка ЛНМУ ім. Данила Галицького Юрчик Роксолана.

Українська Академія Пародонтології спільно з Тамарою Волінською нагородили 2 найкращі питання книгою «Абетка ручного скейлінгу» (автор – Т.Б.Волінська), а також провели розіграш за підсумками якого один з учасників Форуму отримав книгу «Абетка ручного скейлінгу» з підписом автора.

Окрім того було розіграно безкоштовну участь в теоретичній частині курсу проф. Filippo Graziani – одиного з провідних європейських лекторів у галузі клінічної пародонтології.