В БДМУ обговорили актуальні питання травматології та остеосинтезу

Упродовж 27-28 квітня 2017 року в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання травматології та остеосинтезу”.

Зазначимо, що конференція приурочена 40-літтю професійної діяльності професора, завідувача кафедри травматології та ортопедії БДМУ – Володимира Васюка.

У роботі конференції взяли участь професор Гайко Георгій – директор ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», Почесний Президент ВГО «Українська асоціація травматології та остеосинтезу», академік НАМН України; професор Бойчук Тарас – ректор ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»; професор Андрієць Оксана – директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА; професор Калашніков Андрій – президент ВГО «Українська асоціація травматології та остеосинтезу»; професор Страфун Сергій – головний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Травматологія та ортопедія», Президент ВГУ «Українська асоціація ортопедів-травматологів».

Відкрив конференцію ректор університету професор Тарас Бойчук, який підкреслив важливість проблеми для сучасної медицини, окреслив коло питань, винесених на конференцію, наголосив на вагомих здобутках у їх вирішенні колективу кафедри травматології та ортопедії та інших вчених нашого медичного закладу.

Понад 200 учасників конференції з різних регіонів України, Республіки Молдова, республіки Чехія та Швеції обговорили актуальні питання травматології та остеосинтезу, ендопротезування, проблем хірургічної інфекції кісток та суглобів.

В резолюції конференції вказано на необхідність подальших наукових досліджень, в тому числі впровадження сучасних технологій в лікування хворих з переломами нижніх та верхніх кінцівок та їх наслідків.