Викладач БДМУ презентувала доповідь на Міжнародному медичному конгресі

Впродовж 27-28 квітня в м. Києві відбувся VI Міжнародний медичний конгрес VIIІ Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації». В рамках конгресу було проведено ряд науково-практичних конференцій, симпозіумів, шкіл, майстер-класів та круглих столів за більш ніж 20 напрямами медицини.

Участь у даному форумі в ІІ школі з клінічної нейрофізіології, «Актуальні питання електроміографії (ЕМГ), сучасні методи неінвазивної стимуляції мозку» від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» взяла участь асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Ірина Зорій, яка виступила з доповіддю «Особливості нейрофізіологічних параметрів периферичних нервів у хворих на дистальну симетричну полінейропатію на тлі цукрового діабету 2-го типу залежно від поліморфізму G894T гена ендотеліальної NO-синтази».

Головуючою конференції була Чеботарьова Лідія, д.мед.н., професор, заслужений діяч науки та техніки України; завідувач відділу нейрофізіології ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМНУ».

Учасники школи мали можливість прослухати доповіді та відвідати майстер-класи провідних нейрофізіологів: Каманцева Володимира, д. мед. н., професора, провідного наукового співробітника відділення клінічної нейрофізіології Санкт-Петербурзького науково-дослідного психоневрологічного інституту ім. В. М. Бехтерева, члена Міжнародної Федерації Клінічних нейрофізіології (IFCN); Гайко Оксани, д. мед. н., завідувача відділення функціональної діагностики з групою рентгенології ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМНУ»; Третьякової Альбіни, д.мед.н., ДУ Інститут нейрохірургії ім. А.П Ромоданова НАМНУ.

На конференції були представлені новітні електонейроміографічні методики дослідження, а саме транскраніальна магнітна стимуляція в клінічній практиці.