24 липня

Цимбал В.І.

Співробітники БДМУ взяли участь у Європейському конгресі кардіологів у Франції

Середа, 17 травня 2017 11:20

Впродовж 27 квітня - 2 травня в м. Париж (Франція) відбувся «Європейський Конґрес з Серцевої Недостатності та 4-й Світовий Конґрес із Гострої Серцевої Недостатності».

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» за грантовою програмою робочих груп участь у конґресі взяли: доценти Діна Шорікова та Євген Шоріков (кафедра внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб).

Окрім доповіді на тему «Risk factors of cardiorenal syndrome at the patients with a chronic heart failure and preserved ejection fraction (HFpEF)», доцент Діна Шорікова пройшла конкурсний відбір на наукові дебати в Career Cafe, де 20 обраних провідних науковців кардіологів та 20 обраних молодих вчених могли обговорити напрямки подальших наукових досліджень та питання міжнародного співробітницва.

Під час конгресу відбулося обговорення результатів впровадження нових Європейських Рекомендацій з Гострої та Хронічної Серцевої Недостатності в клінічну практику, обмін науковою інформацією та досвідом практичної роботи, також розглянуто актуальність питання післяпологових кардіоміопатій та важливість внесення даної патології в Рекомендації Європейського Товариства Кардіологів та Національні Рекомендації.