19 червня

Лапа Г.М.
Мироник О.В.
Смандич В.С.

Співробітники та студенти БДМУ долучилися до благодійного проекту «Буковинська мрія»

Четвер, 08 червня 2017 15:11

Щорічний благодійний проект «Буковинська Мрія» - це втілення мрій дітей сиріт та дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, описаних ними у листах.

У рамках проекту маленьким мрійникам влаштовували чудовий відпочинок у гірськолижному курорті Буковини «Мигово». Напередодні маленькі буковинці писали листи «Добрим чарівникам», в яких висловлювали свої мрії, чекаючи на їх здійснення.

У цьому році на благодійному фестивалі «Буковинська мрія-2017» окрім буковинських дітей сиріт були присутні і дітки сироти з різних інтернатів України, які завітають на Буковину! Загальна кількість мрійників-близько 800 дітей.

1 червня студенти та викладачі БДМУ взяли активну участь у громадському проекті “Буковинська мрія”. Стати «чарівником», обрати лист і здійснити дитячу мрію міг кожен. Саме тому викладачі, студенти Буковинського державного медичного університету з ініціативи кураторів студентських груп та Студентської ради обрали близько 30 листів та втілили дитячі бажання у життя. Голова Студентської ради  Мафтичук Божедар та ініціативна група студентів-волонтерів особисто передали ці подарунки дітям на їх святі.