11 березня

Стахова Т.С.

55 років тому стали лікарями

Понеділок, 28 серпня 2017 11:40

19 серпня випускники БДМУ 1962 року розпочали традиційні для нашого університету зустрічі випускників, які відбуватимуться кожну п’ятницю впродовж вересня-жовтня.

19 серпня стіни рідної Аlma-mater відвідали ювіляри, адже цьогоріч виповнюється 55 років з моменту їхнього випуску, зустріч відбулася в Науковій бібліотеці Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Від ректорату випускників привітала проректор з науково-педагогічної роботи та виховання – Ніна Зорій, яка передала присутнім вітання від ректора та презентувала історичні віхи і досягнення нашого навчального закладу.

«Випускники 1962 року щиро вдячні ректору Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичній університет» професору Тарасу Миколайовичу Бойчуку за організацію зустрічі, надану презентацію та інформацію про наш ВУЗ з моменту заснування по теперішній час. Залишились незабутні враження. Від імені випускників-ювілярів щиро бажаємо нових здобутків та подальшого процвітання нашого ВДНЗ. Також висловлюємо щиру подяку проректору з науково-педагогічної роботи та виховання, доценту Ніні Іванівні Зорій за проведену душевну зустріч,» – зауважує Федір Дмитрович Марчук, випускник 1962 року.

В зустрічі взяли участь

Валентина Прасолова, лікар акушер-гінеколог, наразі проживає в Канаді; Людмила Мальцева, лікар-офтальмолог Чернівецької обласної клінічної лікарні; Афанасій Трефаненко, асистент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології; Світлана Трефаненко, лікар-дерматолог; Йосип Солдан, професор кафедри офтальмології Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова; Віктор Онишко та його дружина Неля Онишко, доцент кафедри акушестра та гінекології ФПО Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова; Ангеліна Миронова, лікар акушер-гінеколог; Лідія Бордяківська, асистент кафедри біохімії БДМУ; Федір Марчук, доцент кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 890 разів Останнє редагування Понеділок, 28 серпня 2017 11:53