Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

21 вересня
Васильєв В.В.
Ткачук О.В.

22 вересня
Осійчук І.С.

23 вересня

Левицька В.І.
Мельник Н.О.

24 вересня

Гончарук Л.М.
Остафійчук Д.І.
Процак Т.В.
Сорокман Т.В.
Стоян М.В.

25 вересня

Чубатенко С.Ю.

26 вересня

Бєлік В.М.
Мікулець Л.В.

27 вересня

Ватаманюк М.М.
Геруш І.В.
Дущак Д.В.
Заморський І.І.

28 вересня

Бабій О.Р.
Васильчишина А.В.
Мойсюк С.В.
Нікітіна Н.В.

29 вересня

Козарюк Н.В.
Семенко В.З.
Хлуновська Л.Ю.

30 вересня

Дудка Є.А.
Маюк О.В.

1 жовтня

Гаїна Н.І.
Коновчук В.М.
Семків В.Б.
Табачнюк Н.В.
Ткачук О.Ю.
Хмара Т.В.
Щудрова Т.С.

2 жовтня

Олієвська М.В.

3 жовтня

Навчук І.В.
Тулюлюк С.В.

4 жовтня

Бокучава О.О.
Солярик О.І.
Шуленіна О.В.
Юрнюк С.В.

5 жовтня

Брусановська Л.І.
Гончарова А.К.
Маркович Н.П.
Сметанюк О.І.
Урбанчук Н.М.

6 жовтня

Клацик І.В.

В БДМУ окреслили плани на новий навчальний рік

Середа, 30 серпня 2017 17:07

29 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференції трудового колективу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»

 

Розпочав захід професор Тарас Бойчук, ректор університету, який привітав присутніх з початком нового навчального року та традиційно вручив вітальні адреси ювілярам та дипломи докторів і кандидатів наук працівникам нашого навчального закладу.

Доцент Петро Ковальчук, голова профспілкового комітету доповів про кількість присутніх делегатів конференції трудового колективу.

Підсумки роботи університету у 2016 – 2017 навчальному році і завдання на 2017 – 2018 навчальний рік презентував ректор університету проф. Бойчук Тарас Миколайович.

В обговоренні доповіді ректора взяли участь професор Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА, проректори – доцент Ігор Геруш, професор Олександр Іващук, професор Андріян Іфтодій, доцент Ніна Зорій, доцент Петро Ковальчук.

Делегати конференції трудового колективу і члени Вченої ради схвалили звіт ректора та висвітлили завдання на новий навчальний рік затвердила.

Про результати набору студентів на перший курс і заходи щодо залучення на навчання вітчизняних та іноземних громадян і прийом студентів у 2018 році, а також заходи приймальної комісії по організації і проведенню якісного прийому студентів у 2018 році до Вищого державного навчального закладу «Буковинський державний медичний університет» та його коледжів поінформував відповідальний секретар приймальної комісії доцент Володимир Ходоровський.

Про готовність кафедр та служб університету до нового навчального року доповів проректор з науково-педагогічної роботи доцент Ігор Геруш.

Під час засідання затверджено План заходів Вищого державного навчального закладу «Буковинський державний медичний університет» щодо належної підготовки студентів та лікарів-інтернів до складання ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» у 2017-2018 та наступних навчальних роках.

Про зміни в порядку організації та проведенні з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій установами Міністерства охорони здоров’я України поінформував присутніх професор Олександр Іващук.

Під час засідання затверджено персональний склад організаційних комітетів конференцій БДМУ на 2018 рік та зміст журналів «Буковинський медичний вісник» (2017. – Т.21, № 3 (83), «Клінічна та експериментальна патологія» (2017. – Т. 16, № 3 (61), «Клінічна анатомія та оперативна хірургія» (2017. – Т.16, № 3 (61, «Неонатологія, хірургія та перинатальна медицина» (2017. – Т.6, № 3 (21),  «Міжнародний ендокринологічний журнал» (2017. – №5), «Актуальні питання суспільних наук та історії медицини (2017. – № 4).

Члени Вченої ради затвердили Кодекс академічної доброчесності Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Також на засіданні затверджено звіт вченого секретаря Івана Павлуника про виконання плану роботи вченої ради університету у 2016 – 2017 навчальному році та план роботи вченої ради на 2017 – 2018 навчальний рік.

Прочитано 275 разів