Співробітники бібліотеки БДМУ взяли участь у форумі в Києві

Впродовж 20-21 вересня на базі Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого проходив семінар «Основні напрямки бібліографічної роботи: теорія і практика».

Роботу працівників Наукової бібліотеки БДМУ презентували Аліна Ширєнкова та Софія Задерей в доповідях «Традиційні та інноваційні форми інформаційно-бібліографічного обслуговування на базі медичного університету» та «Державні стандарти, які регламентують створення бібліографічних записів, їх використання при підготовці робіт науковцями ВНЗ України на базі медичного університету» відповідно. Окрему увагу було приділено науковим часописам нашого навчального закладу.

Після обговорення тематичних питань відбулися зустрічі із колективами Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського та Національної наукової медичної бібліотеки України по обміну досвідом.

«Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?»

В рамках семінару відбулося засідання Круглого столу «Плагіат або правомірне запозичення: як розрізнити?», який організовано та проведено Комітетом з юридичної освітньої політики та Комітетом інтелектуальної власності ВГО «Асоціація адвокатів України» спільно з Американським центром права та Кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, ГО «Студія сучасного права» та науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України.

У засіданні взяли участь співробітники наукової бібліотеки БДМУ. В активному обговоренні питань плагіату із керівником ТОВ «Антиплагіат» Сергієм Ткаченко, Софією Задерей було привернуто увагу питанню наповнення порівняльної бази для перевірки наукових робіт медичного напрямку.