9 жовтня

23 жовтня
Меренюк Н.І.
Польовий В.П.

В БДМУ пройшла семінар-нарада з питань викладання іноземних мов

Понеділок, 09 жовтня 2017 12:25

Проблеми спеціальної лексики, зокрема функціонування систем англійських термінів у різних галузях науки, включаючи медицину, посідають важливе місце у сучасній лінгвістиці.

Фахове мовлення продовжує привертати увагу дослідників в аспекті виявлення основних структурних і семантичних характеристик термінологічних одиниць.

Саме цим питанням був присвячений семінар-нарада завідувачів однопрофільних кафедр іноземних та латинської мов медичних вишів України, що відбувся 5-6 жовтня на кафедрі іноземних мов ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» – «Методика формування професійно-орієнтованої іншомовної компетентності у студентів медичних та фармацевтичних вишів України в умовах сьогодення: досвід, проблеми, інновації».

В рамках семінару-наради відбулось позачергове засідання English Speaking Club, під час якого гості, представники усіх медичних вузів України, напередодні дня міста мали змогу познайомитись з історією Чернівців, його історичними та культурними пам’ятками. Члени клубу представили присутнім цікаві та пізнавальні фото вікторини, ребуси та головоломки, в яких охоче брали участь як самі студенти, так і гості. Усі учасники отримали невеличкі сувеніри на згадку про Чернівці.