Приєднуйся

БДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Дні народження

9 жовтня
Гарвасюк О.В.
Куліш Н.М.
Маліщук Г.Д.
Шинкура О.Я.

10 жовтня
Іванчук П.Р.
Гордієнко В.В.
Кривецька І.І.

11 жовтня

Діклевич М.І.
Загороднюк М.І.
Панімарчук О.І.

12 жовтня

Кавчук О.М.
Слобожанінова Н.В.
Флюндра І.Г.

13 жовтня

Дійчук І.В.
Рак О.М.
Сахацька І.М.

14 жовтня

Голик В.М.
Ончуленко Д.В.
Перепелиця О.О.
Унгурян В.П.
Щербак Т.І.

15 жовтня

Доголіч О.І.
Дудка Т.В.
Косар Л.Ю.
Остапчук В.Г.
Шендерюк О.П.

16 жовтня
Чернецький Г.І.

17 жовтня

Вилка Л.Я.

18 жовтня
Косілова С.Є.

19 жовтня
Боледзюк Р.Б.
Піддубна А.А.

20 жовтня
Андрійчук Н.Й.
Бойчук О.М.
Проданчук А.І.
Сажин С.І.
Сходницький І.В.
Угринчук О.І.
Фундюр Н.М.

21 жовтня
Бєліков О.Б.
Вільчак О.М.
Кочерга Л.І.
Пислар Д.С.

22 жовтня
Камінський М.К.
Кшановська Г.І.
Окіпняк І.В.

23 жовтня
Меренюк Н.І.
Польовий В.П.

Професор БДМУ взяв участь в форумі урологів

Четвер, 12 жовтня 2017 12:51

Впродовж 5-6 жовтня у м. Харків відбулась ювілейна конференція «Урологія, андрологія, нефрологія – 2017», присвячена 50-річчю КЗОЗ «Обласний клінічний центр урології і нефрології ім. В.І. Шаповала», яка зібрала більше 300 спеціалістів зі всієї України та багато гостей з-за кордону.

 

Активну участь у конференції, а також у її спортивній частині взяв професор Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» Валерій Зайцев.

Серед країн-учасниць конференції були Польща, Вірменія, Білорусь, Грузія, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Ліван, Сирія, Єгипет та ін.

Роботу конференції відкрив керівник центру професор Володимир Лісовий, з вітанням виступив директор Інституту урології НАМН України професор Сергій Возіанов.

На конференції розглядалось широке коло питань щодо консервативного та оперативного лікування урологічних та нефрологічних хворих, серед яких лікування пухлин сечостатевої системи, інфекційно-запальні захворювання сечової та статевої системи, сучасні методи лікування сечокам’яної хвороби, сексуальність та репродуктивне здоров’я, питання замісної ниркової терапії та медико-соціальної реабілітації пацієнтів з хронічними хворобами нирок тощо.

VІ чемпіонат з футболу серед урологів України

Під час конференції відбудеться VІ чемпіонат з футболу серед урологів України, який відкрив почесний гость, екс-тренер збірної України з футболу Мирон Маркевич. Перемогу в напружених баталіях святкувала команда Києва, в якій грали представники різних міст (з Чернівців – Валерій Зайцев), об’єднані проф. Сергієм Шамраєвим, які у фіналі перемогли команду Львова.

Всі присутні відзначали, що поєднання високого наукового рівня та спорту є прикладом для багатьох як лікарів, так і пацієнтів, та слугує гарним прикладом пропаганди здорового способу життя.

Прочитано 61 разів