23 травня

Петрюк Б.В.

В БДМУ відбулося засідання Асоціації сімейних лікарів

Понеділок, 23 жовтня 2017 16:38

медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ) сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА проведено науково-практичну конференцію громадської організації «Чернівецька обласна Асоціація сімейних лікарів» «Легенева гіпертензія: діагностика та лікування у світлі загальносвітових протоколів. Міофасциальний синдром: як розпізнати і що робити сімейному лікарю? Гострий живіт у дітей: діагностика, на що звернути увагу лікарю загальної практики».

У доповіді Лариси Петрівни Сидорчук, д.мед.н., професора, завідувача кафедри сімейної медицини БДМУ висвітлено питання легеневої гіпертензії відповідно до вітчизняних та міжнародних нормативних документів.

Про те, як розпізнати і що робити сімейному лікарю у випадку міофасциального синдрому розповів Геннадій Сергійович Московко, к.мед.н., доцент, доцент кафедри нервових хвороб з курсом нейрохірургії Вінницького державного медичного університету ім. М.І. Пирогова.

Доповідь Олега Борисовича Боднара, д.мед.н., завідувача кафедри дитячої хірургії та отоларингології БДМУ була присвячена проблемі
гострого живота у дітей з акцентом на діагностику та тактику сімейного лікаря.

Суть інноваційного інсуліннезалежного підходу у лікуванні цукрового діабету 2 типу була викладена у доповіді Наталії Вікторівни Пашковської, д.мед.н., професора, завідувача кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ.